Львівський ліцей менеджменту

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський ліцей менеджменту » Флейм » Вчителька відсудила в учня 500 гривень


Вчителька відсудила в учня 500 гривень

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

У місті Кам'янець-подільський Хмельницькій області педагог виграла суд у школяра за образу, повідомляє ICTV.  Під час уроку в каменец-подільській школі № 17 восьмикласник Дмитро Астафьев нецензурно обізвав вчительку зарубіжної літератури Наталію Рудніцкую. Слух про це швидко розлетівся по шкільних коридорах. Педагог, за її словами, не могла спокійно працювати, а постійні переживання погіршили стан її здоров'я.  "Ситуація була напруженою. Ви розумієте, що про це говорила вся школа. Дитина виявилася героєм і була упевнена в своїй безкарності", - розповіла Рудніцкая.  Вчителька завіряє, що образа була безпідставною, тому захищати свою честь і гідність вирішила в суді.  За словами однокласниці згаданого школяра Інни Деревянко, "він (Дмитро) поступив некоректно не тільки відносно вчительки, яку образив, а і відносно нас, його однокласників, адже нам теж було неприємно це чути. Він всіх кривдить, не стежить за своєю мовою". Таким чином, суд зобов'язав 14-річного Дмитра публічно вибачитися перед учнями і вчителями. Крім того, батьки хулігана повинні виплатити педагогові 500 гривень компенсації.  Тим часом учень своєї провини не визнає, мов, сказане стосувалося однокласниць. "Я не вважаю, що в суді дурні люди, але якщо так треба, то що я вже робитиму, що я, повинен чинити опір? Я вибачуся. Мені соромно за той випадок, оскільки вчителька подумала, що я її образив", - сказав Астафьев.  На нинішньому тижні школяр обіцяє публічно вибачитися. А на отриману компенсацію скривджена вчителька планує поповнити підручниками шкільну бібліотеку.

Джерело- http://www.proua.com/

0

2

Мдя, дурдом

0

3

Дурдом на Кульпарківській   :crazy:

0


Вы здесь » Львівський ліцей менеджменту » Флейм » Вчителька відсудила в учня 500 гривень